Bizimle yaşam
kendine verdiğin değerle başlar...
Viya!
Viya, evde bakım programını nasıl oluşturur?

Viya, sevdiklerinizin Bakım, sağlık ve sosyal ihtiyaçlarını profesyonel meslek elamanları ile değerlendirir. Sevdikleriniz için en uygun olan hizmeti planlayarak tek seferlik, saatlik, günlük,aylık veya sizin istediğiniz periyotlarda hizmet programı oluşturur.


Yaşam her gün yeniden başlar

Yaşam her gün yeniden başlar; hangi yaşta olursanız olun, güneş her sabah yeni umutlarla doğar. Viya, yeni bir yaşam vaadiyle konuklarını ağırlarken, bu yeni yaşama alabildiğine sağlık ve mutluluk katmayı hedefliyor. Viya’da yaşlılık, bir sürecin son aşaması olarak değil, yeni bir yaşamın başlangıcı olarak kurgulanıyor. Geriatri bilimini divrofesyonelce yaşama uyarlayan Viya’nın uzman ekibi; bilgisini yaşamınızda mutluluğa dönüştürüyor.

Ona verdiğiniz değeri, Viya ile gösterin.

Geleneksel toplumlar, yaşamsal kararlarında ne yazık ki duygusal zaaflarının etkisinde kalırlar. Sevgimizi gösterme biçimlerimiz de bu zaaflarımızın etkisiyle biçimlenir. Bebeğimizin bakımında profesyonel yardım almamak bizi “daha iyi birer anne baba” yapar; anne ve babamıza kendi imkanlarımızla evimizde bakmak bizi “hayırlı evlatlar” yapar gibi bir inanışımız var. Ancak ciddi bilgi ve emek isteyen tüm bu süreçler, aile üyelerinin her biri için durumu daha da zorlaştırmaktan öteye gitmez. Çünkü hiç kimse aynı anda iyi bir doktor, hemşire, aşçı, psikolog, temizlikçi, rehber ve evlat olamaz. Viya, her biri alanında uzman kadrosu ile sevgiden çok daha fazlasını; ebeveynlerinizin ihtiyaç duyduğu özeni, saygıyı, sağlık hizmetini ve sosyal ortamı onlara sunar. Viya ailesinin her üyesi, anne ve babanıza duyduğunuz sevgiyi ve onlara verdiğiniz değeri göstermek için var.

İhtiyaca yönelik çözümler

Sorularınızı Birlikte Cevaplayalım.
Adres

Barbaros Mah, Güniz Sokak, 32-9 Çankaya

Tüm sorunlarınız için çözümlerimiz var.